Toshiba Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
8

Japon firması olan Toshiba, 1939 yılında Tokyo’da Hisashige Tanaka tarafından kurulmuştur. Elektronik ürünleri üretiminde üst sıralarda yer alan Toshiba’nın ürün yelpazesinde bilgisayar, tablet, sunucu sistemleri, soğutma sistemleri, televizyon, bellek ve depolama çözümleri bulunmaktadır. Toshiba’nın ürünleri ağırlıklı olarak diz üstü ve masa üstü bilgisayar olarak Türkiye’de kullanılsa da, diğer ürünleri de dünya pazarında tüketici ile buluşmaktadır.

Çok uluslu bir Japon şirketi olan ve ‘İnsanlığa taahhüt geleceğe taahhüt ‘sözünü benimseyen Toshiba’nın amacı daha iyi bir dünya için yaratıcı, toplum tarafından ihtiyaç duyulan ve güven veren bir şirket olmaktır. Dünyanın kişisel bilgisayar üretici firmalarından ilk beşinde Hp, Dell, Acer, Lenovo ile beraber Toshiba’nın üretimi yer almaktadır.

Toshiba Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 20 29

Arama Terimleri: Toshiba iletişim bilgileri, Toshiba telefon no, Toshiba irtibat tel, Toshiba canlı destek, Toshiba müşteri temsilcisi, Toshiba şikayet hattı, Toshiba 0850 li telefon numarası, Toshiba whatsapp hattı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here